Lørenskog (Bedrift)

Lørenskog



Lørenskog er spesialisert mot våre bedriftskunder, og kan dessverre ikke betjene deg som privatkunde. Vi hjelper deg gjerne fra en av våre nærliggende avdelinger (Lillestrøm, Nedre slottsgate, Parkveien eller Høvik).

Luhrtoppen 2, 1470 Lørenskog
Tlf.: +47 22 80 67 00
E-post: lorenskog@allkopi.no

Åpningstider:
Mandag-fredag kl. 08:00-16:00

Google Maps Generator by embedgooglemap.net

Hege

Hege Nordahl

Prosjektledelse | 928 99 499
hege.nordahl@allkopi.com

Dag Jøran

Dag Jøran Gravdal

Prosjektledelse | 913 12 805
dag.gravdal@allkopi.com

Thomas Griffin

Thomas Griffin

Salg | 995 36 550
thomas.griffin@allkopi.com

Rebecca Borge

Rebecca Borge

Design | 917 86 120
rebecca.borge@allkopi.com

Terje B

Terje Brandvold

Design | 950 26 684
terje.brandvold@allkopi.com

Stephane

Stèphane Lardier

Produksjonsleder Storformat | 955 51 673
stephane.lardier@allkopi.com

Mona

Mona Dreier

Salg | 970 60 696
mona.dreier@allkopi.com

Beate Almli

Leder kundesenter | 971 53 696
beate.almli@allkopi.com

Jarle Fritzvold

Salg | 958 20 093
jarle.fritzvold@allkopi.com

Anders M

Anders Marthinsen

Prosjektledelse | 982 05 738
anders.marthinsen@allkopi.com

Tom G

Tom R. Gulbrandsen

Prosjektledelse | 982 05 728
tomr.gulbrandsen@allkopi.com

Fred S

Fred Sandvik

Teamleder Ferdiggjøring | 404 45 114
Fred.Sandvik@allkopi.com

Line Sveen

Salgskonsulent | 924 28 811
line.sveen@allkopi.com

Øivind Petersen

Produksjonsleder Digitaltrykk, Ferdiggjøring, Bygg & Dok | 901 77 622
oivind.petersen@allkopi.com

Tommy Luu

Salgskonsulent | 466 36 382
tommy.luu@allkopi.com

Ronnie Johnsen

Avdelingsleder | 454 26 913
Ronnie.Johnsen@allkopi.com