Administrasjon

Kontakt oss

Files must be less than 2 MB.
Allowed file types: pdf.


Send oss din faktura!

Luhrtoppen 2, 1470 Lørenskog
Tlf.: 03218
Tlf.: +47 22 80 67 00
E-post: regnskap@allkopi.com

Åpningstider:
Mandag-fredag kl. 08:00-16:00

Google Maps Generator by embedgooglemap.net

Hilde B

Hilde Bratthammar

HR-leder | 911 47 702
hilde.bratthammar@allkopi.com

Trond H

Trond Hystad

Økonomiansvarlig | 03218

Eline G

Eline Garmaker Håmo

Markedsansvarlig | 456 01 903
Eline.garmaker@allkopi.com

Petter Lund

Peter Lund

IT-direktør | 982 05 715
Peter.Lund@allkopi.com

Atle O

Atle Olsen

Administrerende Direktør | 458 64 131
atle.olsen@allkopi.com

Espen O

Espen Norman Olsen

Produksjonsdirektør | 982 05 739
Espen.Olsen@allkopi.com

Camilla Mørstad

Camilla Mørstad | 400 20 755
Camilla.morstad@allkopi.com

Frode R. Søby

Salgssjef & forretningsutvikler | 900 50 848
frode.soby@allkopi.com

Morten Winsnes

Salgsdirektør Region Øst | 466 22 616
Morten.Winsnes@allkopi.com